<META http-equiv=Content-Language content=ru> <META name=robots content="all, follow" > <meta name="ROBOTS" content="ALL"> <META http-equiv=Pragma content=no-cache> <meta HTTP-EQUIV="CACHE-CONTROL" CONTENT="NO-STORE"> <meta http-equiv="Cache-Control" content="no-cache"> <meta NAME="DISTRIBUTION" CONTENT="GLOBAL"> <meta NAME="DOCUMENT-STATE" CONTENT="DYNAMIC"> <meta http-equiv="rating" content="general"> <meta http-equiv="revisit-after" content="3 days"> <META name=author content="Sergej Bukowski">
На стартовую страницу сайта
ПОИСК
ИСКАТЬ
На главную Добавить в избранное (Ctrl+D) Наши контакты Карта сайта
Главная /  Кубок памяти / 

Положення

про VIі-й Міжнародний волейбольний турнір "Кубок пам'яті"
присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав
та 18 річниці виводу військ з Афганістану.

 

 1. Мета і завдання турніру.

  Популяризація волейболу серед населення, як засобу зміцнення здоров'я та здорового образу життя. Військово-патріотичне виховання молоді, підтримка та вшанування ветеранів війни, учасників бойових дій та їх сімей. Зміцнення дружніх, інтернаціональних міждержавних стосунків.
 2. Керівництво турніру.

  Загальне керівництво здійснює оргкомітет турніру, до складу якого входять: Всеукраїнський благодійний фонд "Сварог", Громадське об'єднання волейбольний клуб "Київська Русь", Головне управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації. Голова оргкомітету: засновник турніру Буковський Сергій Вікторович.
 3. Учасники турніру.

  В турнірі беруть участь чоловічі та жіночі команди. Кількість команд фіналу - 4 чоловічих, 2 - жіночих.

  Паралельно проходять змагання серед 4-х чоловічих VIP команд: команда "Сварог" - учасники бойових дій, "Афганістан" - команда ісламської Республіки Афганістан, "Україна" - збірна депутатів та урядовців України, "Росія" - збірна депутатів та урядовців Російської Федерації, або "Патріот" - збірна бізнесменів, промисловців та підприємців України.

  Склад команди: 10 осіб, у т.ч. тренерський склад.

  Для участі в турнірі команди подають заявку встановленого зразку за підписом керівництва та лікаря, паспорти та ідентифікаційні коди гравців.

  Запрошення команд на турнір здійснює Оргкомітет турніру.
 4. Формула турніру.

  ігри відбуваються по правилам FIVB. Кожна гра складається з трьох партій до двох перемог: дві перші до 25 очок, третя до 15 очок.

  Перші пари визначаються жеребкуванням. Далі переможці пар грають за 1 - 2 місця, переможені за 3 - 4 місця.
 5. Суддівство.

  Суддівство турніру здійснюється суддівською колегією м. Києва.
 6. Строки та місце проведення турніру.

  Фінальна частина турніру проводиться 17 - 18 лютого 2007 року на спортивній базі інституту МВС України за адресою: м. Київ, вул. Карбишева, 3.
 7. Фінансове забезпечення.

  Всі витрати пов'язані з участю команд у турнірі здійснюються за рахунок команд. Витрати пов'язані з забезпеченням заходів турніру та призового фонду несе оргкомітет турніру. Суддівство забезпечується Головним управлінням по фізичній культурі та спорту КМДА.
 8. Нагородження.

  Команда-переможець отримує "Кубок пам'яті", гравці - медалі, грамоти. Команди, які посіли 2 і 3 місця, нагороджуються медалями, грамотами. За визначенням оргкомітету окремими призами нагороджуються кращі гравці, судді, почесні гості турніру. За визначенням оргкомітету одна з команд нагороджується призом "Командос" за волю до перемоги та бойовий командний дух.

  Кубок "Кубок пам'яті" та приз "Командос" зберігаються у володарів нагород до турніру наступного року і передаються оргкомітету турніру на урочистому відкритті.
 
        
В начало страницы


разработка сайта   Чарльз Буковски  

Персональная станция <SerBuk radio>
НАГРАДЫ
 
 

 

НОВОСТИ
 

 
Сайт заслуженного журналиста Украины Сергея Буковского.     Принимаются благотворительные взносы на поддержку и развитие сайта
Все права на материалы используемые на сайте принадлежат их авторам.
Перепечатка материалов в любом виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии:
указание имени и адреса нашего ресурса         
© 2003 "BUKOWSKI"
      

Письма читателей
Страница 4867
Всего 8568288